Nowości dla graczy spod znaku ASUS ROG [CES 2018]

Nowości dla graczy spod znaku ASUS ROG [CES 2018]
Spis treści:
ROG Strix SKT T1 Hero Edition to laptop gamingowy w wersji limitowanej, który jest pierwszym owocem współpracy pomiędzy ASUS Republic of Gamers a czołowym zespołem esportowym SK telecom T1. Jest on oferowany w pakiecie z limitowaną kolekcją artykułów kolekcjonerskich z motywem ROG-SK telecom T1, np. koszulką drużyny oraz podkładką pod mysz, a także plakatami Fakera oraz SK telecom T1. Pokrywa laptopa w limitowanej wersji jest ozdobiona motywem z logo zespołu SK telecom T1 oraz ROG, z ostrymi i prostymi krawędziami, a także wyjątkowymi oznaczeniami. Znak rozpoznawczy Fakera, najważniejszego na świecie gracza w League of Legends, także znalazł się na laptopie –  jest umieszczony w prawym dolnym rogu przestrzeni na nadgarstki na klawiaturze. Zaprojektowany specjalnie do gier typu multiplayer online battle arena (MOBA) laptop ASUS ROG Strix SKT T1 Hero Edition jest napędzany przez procesor Intel® Core™ i7 oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060, a także wyposażony został w ekran klasy IPS o częstotliwości odświeżania 120 Hz ze 100% pokryciem zakresu kolorów sRGB. Klawiatura z podświetleniem RGB oferuje specjalnie oznaczone klawisze QWER oraz technologię N-key rollover dla zapewnienia, że każde naciśnięcie klawisza i każde wydane polecenie będą prawidłowo rejestrowane. Zintegrowana klawiatura wykorzystuje udoskonalone przełączniki o wytrzymałości 20 milionów wciśnięć, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać nawet najbardziej intensywną rozgrywkę. SK telecom T1 to profesjonalny południowokoreański zespół esportowy, który bez wątpienia odniósł największe sukcesy spośród wszystkich ekip, które kiedykolwiek grały w League of Legends, wygrywając Mistrzostwa Świata w latach 2013, 2015 oraz 2016. Reprezentujący SK telecom T1 gracz Sang-Hyeok Lee, lepiej znany pod pseudonimem Faker, jest uznawany za najlepszego na świecie gracza League of Legends. 7 grudnia 2017 roku Faker został mianowany „Najlepszym Graczem esportowym” na imprezie The Game Awards.
03.png
ROG Strix GL12
ROG Strix GL12 to gamingowy komputer stacjonarny, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia zapotrzebowania graczy na sprzęt o wyjątkowej wydajności. Jest on napędzany fabrycznie podkręconym procesorem 8 generacji Intel Core i7 (w maks. wersji 4,8 GHz, osiem rdzeni), wyposażony w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080, wydajny system chłodzenia (z możliwością jego dalszej rozbudowy) i świetny system audio ROG Sonic Studio. ROG Strix GL12 wyróżnia się niekonwencjonalnym wzornictwem z kanciastymi „nacięciami” przebiegającymi z przodu obudowy oraz przezroczystym panelem bocznym i personalizowanymi efektami świetlnymi Aura Sync. Gracze mają możliwość dostosowania efektów podświetlenia „nacięć” na panelu przednim, korzystając z gamy ponad 16 milionów kolorów i wykorzystując kilka presetów z charakterystycznymi efektami. Przezroczysty panel boczny umożliwia graczom zaprezentowanie wewnętrznych komponentów desktopa, w tym także bloku chłodzenia cieczą z logo ROG pobłyskującym w kolorze czerwonym. Oprócz ROG Strix GL12 wszystkie nadchodzące komputery stacjonarne i laptopy ROG będą obsługiwały Aura Sync. Dzięki temu gracze będą mogli zsynchronizować efekty świetlne z kompatybilnymi klawiaturami, myszami, zestawami słuchawkowymi i innymi akcesoriami, zapewniając bardzo spójny wygląd swojego zestawu gamingowego oraz wrażenia, które jeszcze lepiej podkreślą ich indywidualny styl lub atmosferę aktualnej rozgrywki.
ASUS ROG G703 
ASUS ROG G703 to pierwszy na świecie laptop gamingowy z 17,3-calowym ekranem Full HD o szerokim polu widzenia, wyposażonym w technologię NVIDIA® G-SYNC™ dla częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz. Napędzany fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i7-7820HK, który od razu osiąga niesamowite prędkości rzędu 4,3 GHz, wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX 1080 z maksymalną prędkością boost clock na poziomie nawet 1974 MHz, a także system Windows 10, laptop ROG G703 oferuje ogromną wydajność gamingową. Ekrany o wysokiej częstotliwości odświeżania zapewniają płynność i szybkość reakcji, jakiej wymagają najlepsi gracze esportowi oraz entuzjaści gamingu. ROG G703 został wyposażony w innowacyjny system Anti-Dust Cooling (ADC), który umożliwia samoczynne czyszczenie laptopa ze szkodliwych pyłków kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń. Są one usuwane z obudowy przez dwa dedykowane tunele, co zapobiega gromadzeniu się brudu na żebrach radiatora i prowadzi do zwiększenia wydalania ciepła, lepszej stabilności i wydłużenia żywotności systemu. Oprócz zastosowania tego rozwiązania w laptopie ROG G703, opatentowany system Anti-Dust Cooling będzie również zintegrowany w następnych generacjach wszystkich laptopów gamingowych ROG. ROG G703 łączy w sobie najlepsze cechy laptopa i konsoli do gier dzięki zintegrowanej funkcji Xbox® Wireless, która umożliwia graczom wygodne podłączenie swoich ulubionych akcesoriów od Xbox’a do swojego laptopa ROG G703, eliminując w ten sposób konieczność stosowania wielu różnych adapterów i wymieniania kontrolerów podczas przechodzenia z konsoli na laptop i odwrotnie. Laptop jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.