Nowa postać w HOTS

Nowa postać w HOTS

Złomiarz – czyli Jamison Fawkes, znany również jako Szalony Piroman – wkracza z hukiem do Nexusa!

Złomiarz to niezwykle mobilny Zabójca, który bombarduje przeciwników z bezpiecznej odległości i sieje chaos przy pomocy potrzasków i min. Do jego wybuchowych zdolności zaliczają się:

  • Granatnik – Złomiarz wystrzeliwuje granat, który eksploduje po przebyciu całej odległości lub po trafieniu przeciwnika.
  • Potrzask – Złomiarz umieszcza na ziemi pułapkę, która zadaje obrażenia i unieruchamia pierwszego przeciwnika, który w nią wejdzie.
  • Rakietowiec – Złomiarz wyskakuje wysoko w powietrze, a następnie spada z hukiem na ziemię i zadaje ciężkie obrażenia wrogom znajdującym się na wskazanym obszarze.

Obejrzyj najnowszy filmik z prezentacją postaci oraz wejdź na stronę postaci, aby dowiedzieć się więcej na temat zdolności Złomiarza i stylu gry tym bohaterem.

Złomiarz jest już dostępny do nabycia w grze za złoto i klejnoty.

 

Podobne artykuły

Nowa postać w Heroes of the Storm

Nowa postać w Heroes of the Storm

Blizzcon to wydarzenie podczas którego nie brakuje zapowiedzi nowego contentu i nowych bohaterów. W przypadku Heroes of the Storm pierwszą...

Zakładka „Społeczność” Battlenet

Zakładka „Społeczność” Battlenet

Nowa zakładka „Społeczność” oraz usprawnienia z zakresu komunikacji wprowadzają do Blizzard Battle.net® profile społecznościowe, awatary, grupy, możliwość przekazywania innym...