Liga dota2.pl – szczegółowe informacje na temat sezonu #1

Liga dota2.pl – szczegółowe informacje na temat sezonu #1
Spis treści:

Choć zapisy jeszcze trwają (to Wasz ostatni dzwonek – dołączcie do gry), chcielibyśmy przybliżyć strukturę, pulę nagród oraz inne szczegółowe informacje dotyczące pierwszego sezonu ligi dota2.pl.

Drużyny zostaną podzielone na dywizje, gdzie najlepsze z nich będą walczyć między sobą w pierwszej dywizji, a pozostałe zostaną rozstawione w drugiej lub niższych dywizjach. Ma to na celu wprowadzenie wyrównanego poziomu rozgrywek dla każdego.

Dzisiejszego dnia do grona sponsorów dołączyła firma SPC Gear. Dzięki jej wsparciu możemy znacząco zwiększyć pulę nagród na ten sezon. Poniżej dokładne rozbicie puli nagród:

Dywizja pro:

  1. 1500 PLN
  2. 5x klawiatura mechaniczna SPC Gear

Oprócz gotówki MVP finałów, wybrany wspólnie przez publiczność oraz kapitułę dota2.pl, zgarnie wybrany przez siebie fotel gamingowy od SPC Gear.

Dywizja #2:

  1. 5x mysz gamingowa MSI Interceptor DS100

W porównaniu do poprzedniego sezonu, mecze ligowe będą rozgrywane we wtorki i czwartki, a każda drużyna rozegra mniej więcej jeden mecz tygodniowo. Pod koniec fazy grupowej zwycięskie drużyny z drugich i niższych dywizji będą miały szanse awansować w tak zwanych barażach, gdzie zmierzą się odpowiednio z najgorszymi drużynami z wyższej dywizji, a najlepsza dwójka zmierzy się w finale o tytuł mistrza ligi dota2.pl.

Zapisy do sezonu #1 będą otwarte do niedzieli, 18.03 do godziny 20:00, formularz do zapisów znajdziecie na stronie liga.dota2.pl.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.