Layers of Fear: Legacy na Switchu już wkrótce!

Layers of Fear: Legacy na Switchu już wkrótce!
Spis treści:

Bloober Team, niezależne studio tworzące gry wideo, stojące za docenioną przez graczy i krytyków serią Layers of Fear, z przyjemnością ogłasza, że Layers of Fear: Legacy będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem Nintendo eShop już od 21 lutego
(RRP £17,99/€19,99/$19,99).

Gra Layers of Fear: Legacy powstała na bazie świetnie przyjętej marki, która zadebiutowała na PC, PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku. Została przeprojektowana i zremasterowana tak, aby stanowić unikatowy tytuł w horrorowej ofercie konsoli Nintendo Switch, a przy okazji stać się najbardziej immersyjnym horrorem na tę platformę.

Gracze będą mogli doświadczyć innowacyjnego sposobu zaprezentowania powolnego zatracania się artysty w szaleństwie, towarzysząc mu jednocześnie w dążeniu do perfekcji. Zainspirowany najmroczniejszymi kierunkami w malarstwie klasycznym tytuł zawiera realistyczną, klimatyczną scenerię czerpiącą garściami wprost z arcydzieł malarskich ubiegłych stuleci.
Gra zawiera pozytywnie przyjęty dodatek Inheritance, który wprowadza spojrzenie na historię malarza z zupełnie innej perspektywy.