Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska

Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska
Spis treści:

Kinga Kujawska została nową twarzą ESL Polska. W największej na świecie firmie zajmującej się esportem, będzie m.in. relacjonować najważniejsze wydarzenia krajowe i międzynarodowe oraz współpracować przy rozwoju kanałów wideo.

Kinga, przez ostatnie 3,5 roku była związana z marką Sony PlayStation. Efektem jej działań były liczne materiały, które pojawiały się na kanale PlayStation Polska Ekstra. Fani PlayStation mieli okazję poznać Kingę nie tylko w roli prezenterki, ale i miłośniczki gier. Od 1 lutego Kinga Kujawska rozpoczyna stałą, długofalową współpracę z ESL Polska.

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) – mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy – mówi Kinga Kujawska. – Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem.

Rozpoczęcie współpracy łączy się z długofalowymi planami rozwoju kanałów wideo ESL Polska, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Jak Kingę przywitali koledzy komentatorzy?
Cześć pierwsza 1

Część druga 2 – Finał