Jak zdobyć kody na darmowe riot points?

Spis treści:

Riot Points są jedną z podstawowych walut używanych do odblokowania dodatków League of Legends. Drugą popularną walutą jest Blue Essence.

Kilka słów o League of Legends

League of Legends (w skrócie LoL) jest popularna na całym świecie. Gracze organizują turnieje i konkursy. Codziennie organizowane są sesje treningowe. Ta gra wideo naprawdę wciąga. Aby uzyskać dostęp do większości opcji rozgrywki, musisz zdobyć 5 poziom. Wtedy możesz wziąć rywalizować z innymi graczami. Zanim dojdziesz do tego etapu, możesz spokojnie ćwiczyć i się rozgrzewać. Sprawdzisz, jaką postacią i na jakiej pozycji lubisz grać najbardziej. Pamiętaj, aby wypróbować różne postacie. Wtedy będziesz wiedział, która jest dla Ciebie najlepsza. Będąc na 5 poziomie, musisz już znać odpowiedzi na kilka podstawowych pytań. Czy jesteś skuteczny jako mistrz walki wręcz? A może wybierasz walkę na dystans? Mag czy zabójca?

Aby rozmawiać z kolegami z tej samej drużyny, musisz posługiwać się specjalnymi zwrotami. Oczywiście, nie staniesz się ekspertem z dnia na dzień, ale nic się nie martw. Stopnio ucz się słownictwa, zapoznaj się z ogólną strukturą i pozycjami, na jakich możesz grać.

Zarejestruj się na Gamehag, graj i zdobywaj nagrody.

Na Gamehag znajdziesz ciekawe gry przeglądarkowe, online i te, które możesz pobrać na komputer. Granie w gry to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wypełniając poszczególne zadania na Gamehag, zbierasz Kamienie Dusz (punkty) i możesz je wymienić na kody na darmowe riot points. Nagrody są naprawdę ciekawe. Na graczy czekają klucze do gier na Steam, skiny, karty doładowujące portfel na Steam. Lista nagród jest dużo dłuższa. Dlatego nie czekaj dłużej i dołącz do społeczności na Gamehag.

Jaką grę wybrać?

Jeszcze nie wiesz, którą grę wybrać? Na Gamehag znajdziesz gry z różnych kategorii. Wybór jest ogromny i może przyprawić o mały zawrót głowy. Jeśli lubisz MMO RPG, prawdopodobnie spodoba Ci się Soul Calibur. Zmierzysz się z różnymi przeciwnikami, których spotkasz w wielu popularnych grach. Jest to rozbudowana i ciekawa gra przeglądarkowa.

Jeśli lubisz gry strategiczne, z pewnością przypadnie Ci do gustu Rising Cities. Przypomina grę wszech czasów Sim City. To doskonała gra przeglądarkowa.

Wielką popularnością cieszą się również takie gry jak Sizzling Hot, OGame i Urban Rivals. Grając w gry przeglądarkowe, masz doskonałą okazję, aby zdobyć Kamienie Dusz.

Jak zdobyć Kamienie Dusz?

Gromadząc Kamienie Dusz na Gamehag, masz świetną okazję, aby je później zamienić i zagrać w darmowe gry na Steam. Jednak punkty zdobywasz, nie tylko grając w różne gry. Społeczność graczy skupiona wokół Gamehag jest ogromna. Warto udzielać się na forum, publikować posty, newsy i artykuły. Pisz recenzje o różnych grach. Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowe Kamienie Dusz.

Możesz grać nie tylko na komputerze i laptopie. Darmową aplikację możesz też ściągnąć na telefon. W ten sposób możesz zdobywać punkty w dowolnym miejscu. Załóż za darmo konto na Gamehag i wejdź do imponującego świata gier.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.