Jak zadowolić miłośnika samochodów

Jak zadowolić miłośnika samochodów
Spis treści:

Twój mąż lub chłopak uwielbia samochody, wciąż o nich mówi, wyszukuje ulubione modele w internecie, kupuje czasopisma motoryzacyjne albo kolekcjonuje miniaturowe wersje największych klasyków? Wiemy jak go zadowolić i jaki prezent sprawić mu, by oszalał ze szczęścia.

Próbne jazdy, jazdy ekstremalne lub jazdy klasyczne

Jeśli Twój mąż, przyjaciel czy partner ma niedługo urodziny albo zbliża się inna okazja do wręczenia mu prezentu, zdecyduj się na coś z wielką pompą. Wręcz mu bilet upoważniający go do przejażdżki jednym z klasycznych modeli. Lamborghini? Porsche Carrera? Ferrari? Maserati? To tylko kilka spośród masy dostępnych opcji. A może jazda monster truckiem albo czołgiem? Albo szkolenie off Road? To opcje dostępne obecnie w większości dużych miast. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na nie w swojej miejscowości może to okazja, by wybrać się na krótki wypad gdzieś dalej? Prezent samochodowy rozszerzyć o wygodny hotel i dobrą kolację w restauracji?

Jazda próbna Teslą dla wielbicieli prędkości

Twój partner uwielbia szybkie auta? Zafunduj mu próbną jazdę Teslą, by mógł poczuć co to naprawdę znaczy nieposkromiona prędkość. Gwarantujemy, że długo nie znajdzie niczego równie szybkiego i będzie to rzecz, którą pochwali się wszystkim innym fanom motoryzacji.

Kierownica do Play Station, czyli jak się ścigać, nie wychodząc z domu

To kolejna fenomenalna sprawa dla miłośników aut. Kierownica do Play Station – np. Logitech Driving Force GT – to rewelacyjny dodatek do gier wyścigowych. Dzięki niej Twój ukochany poczuje się jak prawdziwy zawodowiec za kółkiem i jeszcze bardziej wczuje się w serwowane przez producentów gier przygody.

Prezenty praktyczne, czyli coś do samochodu

Obok powyższych propozycji możesz też zdecydować się na coś do samochodu, który posiada Twój partner. Z pewnością bardzo o niego dba i na pewno doceni najdrobniejszy gadżet, który mógłby jeszcze bardziej umilić mu czas w nim spędzony. Zdecyduj się na masażer na fotel kierowcy albo zestaw głośnomówiący. Świetną opcją będzie też nawigacja, CB radio czy kamera samochodowa. Każdy miłośnik czterech kółek ucieszy się też z dobrego zestawu kluczy czy narzędzi. Z pewnością przydadzą mu się akcesoria zapachowe.

Niedrogie gadżety na okazje mniej specjalne

Jeśli okazja jest raczej skromna i nie mówimy tu o pięćdziesiątych urodzinach czy innej ważnej rocznicy, możesz zdecydować się na maleńki upominek, który będzie zahaczał o zainteresowania partnera. Kup mu breloczek z ulubioną marką samochodu, pendrive’a z ciekawym samochodowym logo czy zegar na biurko w kształcie sportowej dźwigni zmiany biegów. To może być też blaszany plakat ulubionego auta, pokrowiec na telefon czy podstawka na wizytówki. Każdy też z pewnością ucieszy się na małą samochodową latarkę, bidon z emblematem ulubionej marki, porządną zapalniczkę ze specjalnym grawerem czy podstawki pod kubki i naczynia. Masę podobnych akcesoriów znajdziesz w większości sklepów internetowych.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.