GWENT Open - oficjalny turniej

GWENT Open - oficjalny turniej

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny GWENT Open — oficjalny turniej Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Naprzeciw siebie staną przedstawiciele światowej czołówki graczy w GWINTA, a ich zmagania będzie można oglądać na żywo w serwisie Twitch, na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED.Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny GWENT Open — oficjalny turniej Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Naprzeciw siebie staną przedstawiciele światowej czołówki graczy w GWINTA, a ich zmagania będzie można oglądać na żywo w serwisie Twitch, na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED.  Start  o 16:00 czasu polskiego. Oficjalna transmisja prowadzona będzie w języku angielskim.

NAGRODY
Uczestnicy turnieju będą walczyć o udział w puli nagród wynoszącej 25 000 dolarów, a także o punkty Crown Points.Finaliści turnieju automatycznie zakwalifikują się do udziału w grudniowym turnieju z cyklu GWENT Challenger.
UCZESTNICY
W turnieju zmierzy się 8 graczy, którzy na koniec pierwszego sezonu rozgrywek GWENT Masters Pro Ladder uplasowali się na najwyższych miejscach w rankingu.
KOMENTATORZY
Relację z turnieju poprowadzą Connagh “Merchant” Hawkins, Dane “McBeard” McBurnie, Miguel “MegaMogwai” Guerrero León oraz David Gil “ImpetuousPanda” Nolskog.

Podobne artykuły

Nowa aktualizacja do GWINTA

Nowa aktualizacja do GWINTA

Twórcy: Nowa aktualizacja do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One! W tej aktualizacji...

Pojedynkach Frakcji - nowy rodzaj wyzwań

Pojedynkach Frakcji - nowy rodzaj wyzwań

Grudzień to miesiąc, w którym rozpoczynają się Pojedynki Frakcji – seria ekscytujących wydarzeń stawiających graczy, w samym centrum wydarzeń. Podczas każdego...

SAOVINE - aktualizacja GWINT

SAOVINE - aktualizacja GWINT

Najnowsza aktualizacja do GWINTA już dostępna na PC, Xbox One i PS4! W tej aktualizacji dodano 21 nowych kart oraz...