Gracze wypłyną na szerokie wody w najnowszym epizodzie DC Universe Online!

Gracze wypłyną na szerokie wody w najnowszym epizodzie DC Universe Online!
Spis treści:

Daybreak Games wypuściło kilka dni temu Atlantis, jedno z największych rozszerzeń do bardzo popularnej gry wideo DC Universe Online od czasu jej premiery w 2011 roku. Atlantis, dostępne już teraz na Xbox One, PS4 i PC, wprowadza zupełnie nowy, podwodny świat do zwiedzenia, ikoniczne postaci ze świata DC oraz pływanie.

W tym epizodzie Corum Rath pragnie przywłaszczyć sobie Tron i zaplanował rebelię wraz ze swoimi współkonspiratorami z Deluge, co prowadzi do okrutnej bitwy o Koronę. Główne nowości w dodatku to:
  • Ogromny podwodny świat: Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli odwiedzić i eksplorować podwodne Królestwo Atlantydy. Wszystkie mechaniki – pływanie, walka, oświetlenie – zostały opracowane na nowo dla tego w pełni podmorskiego środowiska.
  • Nowe misje: Gracze udadzą się w podróż przez Atlantydę, gdzie znajdą Salę Tronową, ulice miasta i więcej lokalizacji, w których podejmą się nowych, niebezpiecznych misji i będą walczyć z zabójczymi wrogami.
  • Nowe raidy: Gracze ruszą do walki o Koronę Cierni, wyzwą na pojedynek Coruma Ratha lub zmierzą się z ogromnym potworem morskim w nowych raidach, które są dostępne tylko w epizodzie Atlantis.
Gracze będą też mogli zdobyć nowe osiągnięcia, odkryć nowe kolekcje i uzyskać sprzęt inspirowany Auqaladem, Corumem Rathem i innymi bohaterami! Wydarzenia w ramach Atlantis są dostępne dla wszystkich graczy o poziomie 10 i wyższym.