Gra marzeń dla miłośników chopperów

Gra marzeń dla miłośników chopperów
Spis treści:

Czy kiedykolwiek próbowałeś naprawić swój jednoślad i jeszcze bardziej go popsułeś? Czy pognałeś radośnie do garażu, żeby popracować przy swoim motocyklu, i przypomniałeś sobie, że nie masz motocykla – ani garażu? Nie rozpaczaj! Motorbike Garage Mechanic Simulator pozwoli ci dłubać przy drogich chopperach bez zgubnych konsekwencji!

Oto wirtualny garaż, jaki zawsze chciałeś mieć, jeśli jesteś fanem motocykli. Miejsce, gdzie możesz spędzać godziny, zanurzając się wtajniki składania i naprawiania majestatycznych chopperów. Dla pogłębienia efektu wypełnij garaż ulubioną muzyką, tworząc własną playlistę.

Zostań prawdziwym specjalistą od jednośladów. Składaj motocykle od ramy aż po najmniejsze śrubki. Dobranie właściwych części i zadbanie o piękny wygląd maszyny pozytywnie wpłyną na cenę sprzedaży.

Zyski są ważne, bo Motorbike Garage Mechanic Simulator to także rozwijanie biznesu. Sukces zależy od wybierania opłacalnych zleceń, polowania na zniżki na rynku części zamiennych, wzięcia pożyczki we właściwej chwili. Mądre wybory to podstawa.

Motorbike Garage Mechanic Simulator ukaże się w I kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/750070/Motorbike_Garage_Mechanic_Simulator.

Cechy:
Każdy motocykl ma 260 części zamiennych
Prawie każda część występuje w wielu odmianach, więc jest ponad 600 wariantów
Trzy typy zleceń: złożenie motocykla, serwisowanie, wymiana części
Taktyczne decyzje biznesowe: dobór zleceń, branie pożyczek, kupowanie części

Motorbike Garage Mechanic Simulator
Co: realistyczna symulacja garażu mechanika motocyklowego
Kto: Dev4Play i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)Kiedy: I kwartał 2018 roku