Event Mode już dostępny!

Event Mode już dostępny!
Spis treści:

Twórcy PUBG:

Gracze,

z przyjemnością ogłaszamy pojawienie się nowego systemu w PUBG -the Event Mode. Dodatek ten możemy określić jako rodzaj gier customowych, który będzie się pojawiał co jakiś czas i da nam możliwość eksperymentowania i testowania nowych rzeczy.

Dzięki rozgrywkom w the Event Mode, gracze będą mieli możliwość przeżycia doświadczeń Battle Royale, które nie są dostępne podczas publicznych meczy. Będzie to jednak coś więcej niż przygotowany mecz customowy, ponieważ nowe dodatki, które tam znajdziecie, w większości dostępne będą tylko przez określony czas.

W związku z tym iż tryb jest nowy i chcemy go przetestować, pierwszy Event będzie dość prosty.

W tym tygodniu będziecie mogli zagrać w ośmioosobowych zespołach z podwojonym dropem karabinów. Wiemy, że nie różni się to znacznie od meczy publicznych, jednak jak wyżej wspomnieliśmy, to dopiero pierwszy taki event i ciekawe dodatki oraz zmiany  będą pojawiać się w kolejnych wydarzeniach tego typu.

Informujemy iż tym razem możecie spodziewać się trybu TPP na Erangel, co ma na celu efektywne dobieranie graczy. Każda osoba posiadająca kopię PUBG może dołączyć do zabawy w the Event Mode. Aby skorzystać z tej możliwości prosimy o użycie interfejsu w dolnym, lewym rogu głównego menu.

eventmode_ui.jpg

The Event Mode nie będzie posiadał rankingu, jednakże po każdej rozgrywce otrzymacie BP.

Na koniec chcielibyśmy podzielić się z Wami kolejnym dodatkiem, który pojawi się w następnym the Event Mode.

flaregun_1.jpg

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten nowy system!

Dziękujemy.