E-sport Overwatch 2018

E-sport Overwatch 2018
Spis treści:

W przyszłym roku Overwatch zapewni jeszcze więcej okazji do zaprezentowania się na e-sportowej scenie – wprowadzony zostanie program Path to Pro, czyli „Droga do zawodowstwa”. Jest to nowy system umożliwiający graczom na wszystkich poziomach umiejętności rozwój w roli zawodników i członków drużyn.

OVERWATCH CONTENDERS

Od marca rozgrywki Overwatch Contenders będą dostępne także poza Ameryką Północną i Europą, łącznie w siedmiu regionach, z trzema sezonami rocznie. Obejmą one:

  • istniejące ligi regionalne – Overwatch APEX, Overwatch Premier Series oraz Overwatch Pacific Championship zostaną przemianowane odpowiednio na Contenders Korea, Contenders China oraz Contenders Pacific.
  • nowe regiony – rozgrywki Overwatch Contenders będą dostępne także w Australii i Ameryce Południowej.

 

OVERWATCH OPEN DIVISION

W styczniu rozpocznie się nowy cykl Overwatch Open Division, oferujący kandydatom na graczy zawodowych szansę udziału w zorganizowanych rozgrywkach zawodowych w tych samych siedmiu regionach, co Overwatch Contenders.

 

OVERWATCH CONTENDERS TRIALS

Od lutego cztery najlepsze drużyny Open Division z każdego regionu otrzymają zaproszenie do rywalizacji w regionalnych rozgrywkach Contenders Trials – przeznaczonym dla ośmiu zespołów turnieju kwalifikacyjnym do Overwatch Contenders.

Więcej info: https://overwatchleague.com/pl-pl/news/21293459