DLC "The Resistance" już dostępny!

DLC "The Resistance" już dostępny!
Spis treści:

Posiadacznie Xboksa One oraz PC mogą już dołączyć do Ruchu Oporu! Pakiet DLC1 The Resistance do Call of Duty: WWII jest już dostępny na tych platformach.

Posiadacznie Xboksa One oraz PC mogą już dołączyć do Ruchu Oporu! Pakiet DLC1 The Resistance do Call of Duty: WWII jest już dostępny na tych platformach. Pełen nowych treści dla rozgrywki wieloosobowej, pakiet DLC The Resistance oferuje trzy nowe mapy do trybu Online oraz zupełnie nową misję do trybu Wojna – wszystkie oddające ducha obywatelskiego ruchu oporu walczącego o wolność w czasie II wojny światowej. Pakiet zawiera również przygodę Na brzegu mroku, przerażający nowy rozdział pokręconej opowieści Zombie naziści.

W „The Resistance” gracze będą walczyć w najbardziej rozpoznawalnych lokacjach z czasów II wojny światowej, od Paryża do Pragi, wszystkich powiązanych z ruchem oporu. W jego skład wchodzą trzy nowe mapy do trybu multiplayer oraz dodatkowa misja do trybu Wojna.

  • Valkyrie – Ulokowana w mazurskich lasach wschodnich Prusów, mapa ta została zainspirowana Wilczym Szańcem – kwaterą główną wschodniego frontu Adolfa Hitlera podczas Operacji Barbarossa, czyli inwazji Nazistów na Związek Radziecki. Jest to mapa średniego rozmiaru z rozgrywką skupioną wokół niebezpiecznej, centralnie umiejscowionej ulicy, na którą wychodzi kilka punktów widokowych i gniazd karabinów maszynowych.
  • Anthropoid – Umiejscowiona w Pradze, stolicy ówczesnej Czechosłowacji, mapa inspirowana jest Operacją Anthropoid – słynną próba zamachu na wysokiego stopniem niemieckiego oficera podczas II Wojny Światowej. Znajduje się na niej centralna aleja, przedzielona rzeką, z osadzonymi po bokach ścieżkami, które mogą zostać wykorzystane przez snajperów do ataków na odległość.
  • Occupation – W tej odnowionej wersji klasycznej mapy Call of Duty gracze toczą boje pośród ulic i sklepów okupowanego przez niemieckie siły Paryża podczas II Wojny Światowej. Długie boczne uliczki zachęcają do walki na średni dystans, a pobliskie domy i witryny sklepów stanowią pozycje obronne podczas zasadzek i chwil wytchnienia.
  • Operation Intercept – Na obrzeżach miasta St. Lo we Francji rozegra się kolejna misja w trybie Wojna, w której ocalić musisz przewożonych pociągiem członków ruchu oporu. Pierwszym celem misji aliantów jest uwolnienie bojowników, następnie zniszczenie kluczowego sprzętu komunikacyjnego, a na koniec zatrzymanie pociągu.

DLC The Resistance to także nowy rozdział sagi o zombie, „Na brzegu mroku”. Zaledwie kilka dni po przerażających wydarzeniach w Mittelburgu drużyna otrzymuje informacje, z których wynika, że doktor Straub znajduje się na wyspie na północ od wybrzeży Niemiec. Okryta mgłą wyspa otoczona jest przez siły marynarki i lotnictwa nazistów – a do tego roi się na niej od nieumarłych. Marie, Drostan, Olivia i Jefferson będą musieli przejść przez piekło, aby odkryć tajemnice ukryte na brzegu mroku.

Pakiet DLC1 The Resistance dla Call of Duty: WWII jest obecnie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Można go kupić samodzielnie lub w ramach karnetu sezonowego, który daje dostęp do wszystkich czterech pakietów DLC planowanych na ten rok, dostępnych tym samym za niższą cenę. Zawartość karnetu sezonowego jest dostępna najpierw na PlayStation 4.

*Gracze, którzy kupią Karnet Sezonowy, otrzymają zawartość Karnetu Sezonowego Call of Duty®: WWII, która wydana zostanie w 2018 roku.  Zawartość Karnetu Sezonowego nie jest ostateczna, może się zmienić i nie zawierać całej zawartości do pobrania w grze.