Destiny 2: Porzuceni na targach GamesCom 2018

Destiny 2: Porzuceni na targach GamesCom 2018
Spis treści:

ZUPEŁNIE NOWY ZWIASTUN DESTINY 2: PORZUCENI – OSTATNIA WALKA STRZELCA
Podczas ostatniego show firmy Blizzard na gamescom, firmy Bungie i Activision zaprezentowały epicki filmowy zwiastun Destiny 2: Porzuceni. Najwięksi zbrodniarze z Układu Słonecznego zbiegli z Więzienia Starszych, a jedyną rzeczą, która stoi między nimi a naszym domem jesteś Ty i Cayde-6, legendarny Łowca, który poprzysiągł chronić miasto. Straż Przednia nie podda się bez walki. Bądź świadkiem ostatniej bitwy Cayde’a.

DESTINY 2: PORZUCENI NA GAMESCOM
Tuż przed ustaloną na 4 września premierą Destiny 2: Porzuceni, firma Bungie przywitała uczestników targów gamescom możliwością sprawdzenia nowego, hybrydowego trybu Gambit. Jest to kompletnie nowy sposób na granie w Destiny 2, skierowany do każdej grupy graczy; gwarantujący rywalizację PvP w połączeniu z nieprzewidywalnym i kooperacyjnym charakterem będącym częścią PvE.
BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA TRYBU GAMBIT
Dodatkowo firmy Bungie i Activision ogłosiły bezpłatną wersję próbną trybu Gambit, dostępną między 1 września (od 19:00) a 2 września (do 19:00) dla wszystkich posiadaczy Destiny 2 w wersji PlayStation 4, sprzęty z rodziny Xbox One, w tym Xbox One X, oraz PC. Wersja na PC będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Battle.net, uznanej platformy gamingowej od firmy Blizzard. Nie zapomnij zasad: Walcz. Zbieraj. Odkładaj do banku. Najeżdżaj. Zbierz swoją drużynę ogniową lub dobierz losowych graczy i ruszaj do walki.