Czujecie zapach grilla?! Spyro Reignited Trilogy wyląduje na Nintendo Switch oraz PC (via Steam) tego lata!

Spis treści:

Uwielbiany przez wszystkich, w pełni zremasterowany fioletowy smok przygotowuje się do wylotu na nowe platformy

SANTA MONICA, Kalifornia – 11 czerwca 2019 – W zeszłym roku smok Spyro powrócił triumfalnie w Spyro Reignited Trilogy, a 3 września będzie kontynuować ognistą ekspansję lądując po raz pierwszy na Nintendo Switch oraz PC za pośrednictwem Steam. Dostępne obecnie na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i na sprzętach z rodziny Xbox One od firmy Microsoft, w tym Xbox One X, Spyro Reignited Trilogy wkrótce pozwoli fanom Spyro cieszyć się trzema oryginalnymi grami Spyro jakkolwiek tego chcą – w podróży na konsoli Nintendo lub na PC, gdzie gra wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Trylogia, która obejmuje Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! Oraz Spyro: Year of the Dragon będzie dostępna w przedsprzedaży już od dzisiaj.

Zapowiedziane na platformę Nintendo Switch podczas tegorocznego Nintendo Direct na E3, Spyro Reignited Trilogy będzie pierwszą okazją, by zagrać we wszystkie trzy oryginalne gry z serii Spyro na konsoli Nintendo. Będzie to również debiut Spyro na konsoli Nintendo od czasu Skylanders Imaginator w 2016 roku, oraz pierwsza gra ze Spyro jako postacią centralną na konsoli Nintendo od ponad 11 lat. Dzięki Nintendo Switch gracze mogą skakać, wykonywać akrobacje, szarżować i palić swoich wrogów w trakcie licznych wyzwań i przygód zarówno w trybie przenośnym, jak i w domowym zaciszu w trybie telewizyjnym.

Po raz pierwszy w historii Spyro wyląduje na PC za pośrednictwem Steam, dzięki Activision Publishing, Inc., spółce zależnej od Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), tym samym przenosząc dynamiczną kolekcję gier w świat gorącego 4K i nieograniczonej liczby klatek na sekundę, aby ucieszyć zarówno weteranów, jak i nowych fanów marki.

Przerobione w niesamowity sposób od podstaw Spyro Reignited Trilogy zawiera ekscytującą i nostalgiczną rozgrywkę, którą fani cieszyli się lata temu, ponad 100 poziomów, udoskonalone sekwencje nagród, a także przepięknie przeprojektowane postaci poboczne (w tym Sparx the Dragonfly, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) i wiele więcej. Trylogia obejmuje również ulepszone lokacje, zremastrowaną ścieżkę dźwiękową, zaktualizowane sterowanie, zupełnie nowe oświetlenie i stworzone na nowo scenki przerywnikowe dla tej uwielbianej przygody. Główny developer Toys For Bob powraca raz jeszcze, aby dostarczyć Spyro Reignited Trilogy na Nintendo Switch, podczas gdy za wersję PC odpowiada utalentowany zespół developerów z Iron Galaxy.
“Spyro Reignited Trilogy to list miłosny do fanów. Przeniesienie tego nostalgicznego doświadczenia na Nintendo Switch i Steam oznacza, że niezależnie od wybranej platformy, gracze otrzymają okazję doświadczenia tej niesamowicie zabawnej i kultowej gry” – powiedziała Michelle Fonseca, wiceprezes ds. zarządzania produktem i marketingiem w Activision. „Naszym celem jest przeniesienie graczy z powrotem do cennych wspomnień z lat 90., a jednocześnie zaproszenie nowych fanów, by mogli znurkować w świecie Spyro na dowolnej, wybranej przez siebie platformie”.
Spyro Reignited Trilogy to przykład podtrzymywania tradycji remasterowania gier z rozmachem, rozbudowującego niesamowitą rozgrywkę oryginalnych tytułów. Bohaterowie zyskali wiele kreatywnych przeróbek, dzięki czemu fani będą mogli ponownie rozpalić w sobie miłość do Spyro i jego ekipy. Gracze doświadczą trylogii wypełnionej zdumiewającą liczbą szczegółów z odświeżoną i nowoczesną mechaniką rozgrywki oraz płynną pracą kamery. Aby uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić www.SpyroTheDragon.com oraz śledzić kanały @SpyroTheDragon na Twitterze oraz @Spyro na Facebooku i Instagramie. Można też zasubskrybować kanał YouTube na YouTube.com/SpyroTheDragon.