Cross-play XBOX - PC

Cross-play XBOX - PC
Spis treści:
Przez: Zespół Fortnite

Witajcie gracze Fortnite,

Z ogromną przyjemnością pragniemy was poinformować, że dzięki współpracy z naszymi przyjaciółmi z firmy Microsoft, Fortnite będzie obsługiwać funkcje rozgrywki, postępów i zakupów pomiędzy platformami Xbox One, PC, Mac, iOS oraz (w ciągu najbliższych miesięcy) Android.

Choć można się natknąć na osoby, które twierdzą inaczej, Microsoft od dawna stara się promować obsługę rozgrywki między platformami i łączenie graczy na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy wspólnie pracowaliśmy, aby gracze Fornite na konsoli Xbox mogli korzystać z funkcji rozgrywki międzyplatformowej.

Z każdą kolejną aktualizacją i każdą dodaną platformą, staramy się, aby Fortnite docierało do coraz większej liczby osób i aby granie ze znajomymi było jak najprostsze. Jak zawsze rozgrywka międzyplatformowa jest całkowicie opcjonalna.

Tak jak ogłosiliśmy kilka dni temu, od poniedziałku można zgłaszać się do udziału w wydarzeniu specjalnym na iOS. Fortnite na telefonach i tabletach to ta sama gra dla 100 osób, którą znacie z Xbox One, PlayStation 4, PC i Maca. Taka sama rozgrywka, te same mapy, ta sama zawartość, te same cotygodniowe aktualizacje.

Do zobaczenia w Bojowym Busie,

Zespół Fortnite