Crash Team Racing Nitro-Fueled zapewni ogrom możliwości modyfikacji

Spis treści:

Po raz pierwszy w historii fani Crash Team Racing otrzymają możliwość modyfikowania swoich gokartów i bohaterów w Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Jak zaprezentowano na wykręconym zwiastunie, Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje graczom różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Teraz fani – zarówno nowi, jak i ci, którzy pokochali klasyk z lat 90. – będą mogli stworzyć swoją idealną brykę! Co więcej, do gry trafią też gokarty z Crash Tag Team Racing.

Obok możliwości modyfikowania gokartów, Crash Team Racing Nitro-Fueled to również możliwość dostosowania ich kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem – Boo-ya! Nowością w CTR są ponadto unikatowe animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych. A jeśli to nie wystarczy, to warto wiedzieć, że do gry trafią też postaci z Crash Nitro Kart.

Gracze będą zdobywać części gokartów grając w trybie Przygody, a do tego zbierając Wumpa Coins, otrzymując możliwość wyniesienia swoich pojazdów na nowy poziom w strefie Pit Stop. Co więcej, system rankingowy, jaki gracze zdążyli już poznać, powraca i będzie obejmować klasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna zabawę w wyścigi, czy jest zawodowcem – każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości.

Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się 21 czerwca 2019 r.