Co jest nie tak z tą FIFĄ?

Spis treści:
Oficjalna premiera najpopularniejszej gry sportowej na rynku miała miejsce 154 dni temu, w ciągu tego okresu twórcy zdążyli wprowadzić 56 błędnych aktualizacji, co daje prawie jedn błąd a 3 dni. Poniżej znajdziecie listę wszystkich błędów, jakie napotkały graczy do końca listopada. W najbliższych dniach na forum będą pojawiały się kolejne artykuły, które podsumują poczynania FIFY przez ostanie pół roku.
 • 26 Września, na samym początku FIFY codziennie wyzwania zostały usunięte z powodu nagród, które EA uważało za zbyt dobre i usunęła je, dodając ponownie w dużo słabszej wersji.
 • 28 Września, niektóre karty specjalne posiadają odmienny wygląd twarzy co wyróżnia je jeszcze bardziej pośród innych, większość twarzy zawodników na kartach specjalnych w ogóle się nie pojawiało.
 • 28 Września, w grze znajduję się wiele lig menadżerskich, w tym liga ikon oraz Liga do Brasil, jednak wybranie ligi ikon nie przyniesie żadnych rezultatów, ponieważ takowa w ogóle nie istnieje, a karta Liga do Brasil jest bezużyteczna, ponieważ w grze nie ma żadnego zawodnika z tej klasy rozgrywkowej.
 • 18 Października, zostają wprowadzone nowe paczki z kartami krzyku, jednak na paczkach znajdował się napis FUT 18.
 • 28 Października, EA na twitterze ogłasza, wydanie wyzwania budowania składu o specjalną kartę krzyku Koke. Karta nie była jednak dostępna, a po jakimś czasie twórcy gry dodali kolejnego tweeta że karta będzie dostępna dopiero za kilka godzin.
 • 9 Listopada, wydano wyzwanie budowania składu, w którym potrzeba było 11 złotych zawodników, w tym dwie karty musiały być kartami z Ligi Mistrzów, jednak w specjalnej aplikacji karty te nie były uznawane jako złote, co czyniło wyzwanie niemożliwym do ukończenia.
 • 11 Listopada, zostały dodane specjalne karty, Droga do finału. W czasie ekranu ładowania Ultimate Team mogliśmy ujrzeć wszystkie karty, jednak brakowało wśród nich karty jednego zawodnika – Renato Sanchesa.
 • 15 Listopada, nowe wyzwanie budowania składu z okazji ważnych meczy, zawierało mecz Czechy – Słowenia, kiedy Czesi ten mecz rozgrywali z reprezentacją Słowacji.
 • 15 Listopada, wyzwanie budowania składu o ikonę. Koszy wykonania wyzwania był dużo niższy niż nagrody, przez co gracze mogli je ciągli wykonywać, w celu uzyskania paczek. Zostało więc ono usunięte i dodane ponownie z gorszymi nagrodami.
 • 16 Listopada, do gry prowadzono wyzwanie budowania składu o Jadon’a Sancho. Jednym z zadań było zbudowanie składu wokół karty Anglika, jednak EA pomyliło narodowość piłkarza i zamiast Anglii zostało mu przypisane pochodzenie niemieckie.
 • 16 Listopada, kolejny problem z wyzwaniem o kartę Jadon’a Sancho. Karta reklamowana była na pozycji prawego skrzydłowego, jednak wprowadzone wyzwanie oferowało jego kartę na lewej stronie boiska. Zadanie o specjalną kartę zostało usunięte i wprowadzone ponownie z poprawioną pozycją.