Co jest nie tak z tą FIFĄ? II

Co jest nie tak z tą FIFĄ? II
W poprzednim artykule przedstawiłem wszystkie błędy z pierwszych 3 miesięcy działania gry, jednak to jest dopiero początek. 
Oczywiście nie możemy zapomnieć o podstawowych problemach, które męczą graczy od wielu odsłon gry. Mam na myśli ciągłe problemy z wyrzucaniem z meczu w trakcie gry czy niedziałającymi serwerami, ale wróćmy do innych wpadek EA.
 • 6 Grudnia, zostają zmienione nagrody za rozgrywki Division Rivals. Po nowej aktualizacji dużo bardziej opłacalne było ukończenie rozgrywek na poziomie 2 rangi w 5 dywizji niż 3 rangi w 2 dywizji, która znajdowała się wyżej.

 • 7 Grudnia, w grze znalazły się specjalne karty za fazę grupową Ligi Mistrzów, jednak nie można było ich znaleźć z rynku przez specjalny filtr.
 • 14 Grudnia, karty Droga do finału otrzymała aktualizacje statystyk. Grafika reklamowa, która pojawiała się na twitterze zawierała kartę Renato Sanchesa ocenioną na 81, kiedy w grze jego ocena wynosiła 83. 
 • 21 Grudnia, do gry wprowadzono nowe karty Drogi do finału, na graficie promocyjnej zabrakło jednak dwóch zawodników, którzy otrzymali owe karty.

 • 3 Stycznia, gracze mogli odebrać swoje nagrody za grę w lidze weekendowej. Wielu graczy jako nagrodę otrzymał również, niewielką liczbę monet bez konkretnej przyczyny, EA nigdy nie wytłumaczyło, dlaczego to się stało.

 • 9 Stycznia, do gry prowadzono kartę w formie Christiana Eriksena, lecz posiadała ona błędną ocenę, przez co musiała zostać zaktualizowana.

 • 15 Stycznia, pojawia się nowe ligowe wyzwanie budowania składu (Eredivise League). Jedną z drużyn wymaganych do ukończenia było FC Utrecht, do wykonania zadania były potrzebne karty na pozycjach lewego i prawego pomocnika, jednak ta drużyna nie posiada żadnej karty po obu stronach boiska i czyniło to wyzwanie absurdalnie drogim.
 • 21 Stycznia, wprowadzono wyzwanie budowania składu o kartę przyszłej gwiazdy Ndombele. W opisie zadania znajdowało się wymaganie kart z francuską narodowością, jednak grafika przedstawiała flagę Holandii.

 • 23 Stycznia, karta w formie Sommera posiadała refleks oceniony na 88, jednakże kiedy sprawdziliśmy szczegóły karty, można było zauważyć, że refleks posiada ocenę, wynoszącą 87.

 • 23 Stycznia, na twetterze opublikowane listę drużyny tygodnia ze srebrną kartą Andiego Cooka ocenioną na 74, kiedy w grze była ona oceniona na 75.

 • 24 Stycznia, dodane kartę wspominkową Wayna Rooneya, jednak w porównaniu z pozostałymi statystykami karta zaliczyła nie wielki wzrost wytrzymałości, mimo że zawodnik jest znany z dobrej wytrzymałości jak na swój wiek. Niskie ulepszenie wytrzymałości miało miejsce również w przypadku innych kart wspominkowych.
 • 26 Stycznia, na tweeterze opublikowane listę kart zawodników meczu, wśród których znalazł się Quincy Promes, który na grafice został przedstawiony jako zawodnik Spartaka Moskwa, mimo że od początku sezonu gra w Sevilli.

 • 31 Stycznia, wprowadzono nowe wyzwanie budowania składu z okazji ważnych meczy i umieszczono herb złej drużyny – swój mecz miał rozgrywać AC Milan, a na grafice zadania znajdował się Inter Mediolan.

 

 

Podobne artykuły

Co jest nie tak z tą FIFĄ? III

Co jest nie tak z tą FIFĄ? III

Nadszedł czas na trzecią część podsumowującą błędy, napotkane przez gracze w ostatnim czasie. Na ten moment jest to ostatnia część,...

Wielki sukces Apex Legends

Wielki sukces Apex Legends

Apex Legends po 28 dniach od premiery osiągnęło liczbę 50 milionów graczy. Eletronic Arts, może już świętować z sukcesu swojej...

Co jest nie tak z tą FIFĄ?

Co jest nie tak z tą FIFĄ?

Oficjalna premiera najpopularniejszej gry sportowej na rynku miała miejsce 154 dni temu, w ciągu tego okresu twórcy zdążyli wprowadzić 56...