Black Ops 4 - zmiany w trybie Blackout

Black Ops 4 - zmiany w trybie Blackout
Spis treści:

Studio Treyarch poinformowało o szeregu zmian, które zostały wprowadzone do Call of Duty: Black Ops 4, jak również o nowościach, które planowane są na ten miesiąc. Najważniejsze punkty to:

  • zdobienia broni za mistrzostwo dodane do trybów Zombie i battle royale (Blackout) – wprowadzane w końcówce stycznia, nowe malowania będą dostępne dla obu typów rozgrywek wraz z unikatowymi typami nagród dla każdego z nich
  • tryb Zombie to już pięć zróżnicowanych opowieści – teraz do rozgrywki zostaną dodane magiczne rękawice oraz nowe eliksiry, a na dniach twórcy ujawnią więcej z planów na 2019 r.
  • poprawione zbieranie przedmiotów w Blackout na konsolach – bazując na informacjach zwrotnych od graczy, twórcy zmodyfikowali sposób zbierania broni i innych przedmiotów, i uprościli zarządzanie nimi. Zmiany są wprowadzane w aktualizacji 1.11.
  • rozgrywki ligowe dostępne od końcówki stycznia – tym razem bardziej skondensowane, by oddać charakter zawodów profesjonalnych.

Szczegóły ostatnio wprowadzonych zmian oraz opis powyżej zaprezentowanych planów można poznać w oficjalnym wpisie Treyarch:
https://www.reddit.com/r/Blackops4/comments/adyyh7/jan_8_update_new_featured_playlists_details_on/

Warto również przypomnieć, że wszyscy grający w Black Ops 4 otrzymują nowe treści w ramach Operacji – obecnie trwa Operacja Zero Bezwzględne, która wprowadza nową Specjalistkę oraz szereg rzeczy do odblokowania.
Elementy dostępne popremierowo za darmo dla wszystkich graczy to m.in.:

  • nowi Specjaliści – obecnie jest to Zero, którą można dostać zdobywając zaledwie pierwszy poziom w systemie Kontrabandy
  • aktualizacje trybu Battle Royale – zima pokryła część mapy w Blackout, a u jej wybrzeża pojawiła się miejscówka inspirowana klasyczną mapą Hijacked z Black Ops II. Każdy może sprawdzić, co zostało tam ukryte.
  • system Kontrabandy gwarantujący dostęp do szeregu nowych przedmiotów, skórek i zdobień, w tym gwarantowane codzienne odblokowania za realizację podstawowych wyzwań

Do tego najbardziej zaangażowani gracze mogą wykupić Karnet Sezonowy Black Ops, który w trakcie kilku miesięcy od premiery wprowadzi m.in. nowe postaci do trybu Blackout (dostępny jest chociażby Żniwiarz z Black Ops III), kolejne opowieści Zombie oraz więcej map do trybu wieloosobowego. Najnowsze elementy można poznać na poniższym wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=ymSJZgryOio