Październikowe nowości Blizzard Entertainment - Zaduszniki i inne niespodzianki

Październikowe nowości Blizzard Entertainment - Zaduszniki i inne niespodzianki
Spis treści:

W październiku Blizzard Entertainment szykuje dla swojej społeczności moc słodko-strasznych atrakcji i niespodzianek. Uczestnicy BlizzConu 2017 i posiadacze wirtualnego biletu wczoraj otrzymali kolejne nowe gadżety w grach: skórkę BlizzCon 2017 dla Winstona w Overwatch i trzy złomowe skórki jednostek w StarCraft II. W ramach świętowania najbardziej przerażającej pory roku powróci również mrożące krew w żyłach wydarzenie halloweenowe w Overwatch!

Ale to nie koniec grozy – w drugiej połowie miesiąca rozpoczną się Zaduszniki w Heroes of the Storm, World of Warcraft i Hearthstone, a także pojawi się aktualizacja do Diablo III ze zmianami dla kilku klas.

BlizzconBLIZZCON 2017 – OKOLICZNOŚCIOWE GADŻETY W GRACH

Przy okazji każdego BlizzConu w ramach podziękowania dla społeczności graczy przygotowano dla uczestników konwentu i posiadaczy wirtualnego biletu zestaw okolicznościowych gadżetów cyfrowych. Gracze World of Warcraft krążą już po Wichrogrodzie i Orgrimmarze na swoich blizzconowych wierzchowcach, a od dzisiaj do świętowania mogą dołączyć miłośnicy gier Overwatch i StarCraft II.

Oto, co możesz otrzymać, jeśli uczestniczysz w BlizzConie osobiście albo posiadasz wirtualny bilet:

  • Overwatch – skórka BlizzCon 2017 dla Winstona – już dostępna!
  • StarCraft II – skórki Złomiarz dla ERK, próbnika i robotnicy – już dostępne!
  • Heroes of the Storm – wierzchowiec Brzytwogrzbiet z Nexusa, Sztandar z BlizzConu 2017, Portret: BlizzCon 2017 oraz graffiti: Kreskówkowy brzytwogrzbiet z Nexusa – dostępne już niedługo
  • Diablo III –zwierzak Męcimanta – dostępny już niedługo
  • Hearthstone– tajemniczy gadżet – dostępny już niedługo
  • World of Warcraft– wierzchowce Niebiański Ścigacz z Wichrogrodu (Stormwind Skychaser) i Przechwytywacz z Orgrimmaru (Orgrimmar Interceptor) – już dostępne w grze

 

Od 10 października uczestnicy BlizzConu i posiadacze wirtualnego biletu zyskują ponadto wczesny dostęp do internetowej sprzedaży gadżetów z BlizzConu 2017 na stronie oficjalnego sklepu Blizzarda. Dla wszystkich pozostałych zostanie ona otwarta 17 października.

POWRÓT HALLOWEEN W OVERWATCH
10 października – 1 listopada

Znów trzeba podjąć walkę o przyszłość! Od 10 października trwa sezonowe wydarzenie Halloweenowa Groza w Overwatch. Gracze mogą przemierzać nawiedzone ulice Eichenwalde i Hollywood, powiększać swoją kolekcję halloweenowych elementów ozdobnych i wspólnie toczyć walki z siłami zła w dwóch rozróbach PvE – Zemście dr. Złomensteina oraz nowej Wiecznej zemście dr. Złomensteina z różnymi grupami bohaterów.

Z okazji wydarzenia ponownie otworzono kryptę, aby umożliwić graczom odblokowywanie ulubionych halloweenowych elementów z zeszłego roku oraz ponad 50 atrakcyjnych gadżetów, w tym takich legendarnych skórek jak Amarrrri dla Any, Van Helsing dla McCree, Smoczyca dla Symmetry czy Kultystta dla Zenyatty.

 

HEROES OF THE STORM – ZADUSZNIKI
17 października – 14 listopada

Zaduszniki wracają do Nexusa, a wraz z nimi przerażające nowe skórki, pakiety emotek, nowa tematyczna skrzynka z łupami oraz zaktualizowane zadanie zadusznikowe, za wykonanie którego można otrzymać graffiti, sztandar i portret! A żeby zasiać jeszcze więcej zamętu, do walki dołączy nowy bohater – Złomiarz z Overwatch, uwielbiający wszystko, co wybucha.

Oto część atrakcji, jakich gracze Heroes of the Storm mogą spodziewać się w czasie trwania wydarzenia:

  • Nowe skórki: Upadły Złomiarz, Doktor Wolf i Mr Stein, Łowczyni Wampirów V, Upiorny rumak, Widmowy rumak, Czarowna Jasnoskrzydła, Zamaskowany Gazol, Męcik Ogrodowe Truchło, Czachronia, Czo’gal z Dyńki
  • Pakiety zadusznikowych emotek
  • Nowe warianty skórek: Xul Strach na Wróble, Łowczyni Wampirów Valla, Arthas Karmazynowy Hrabia, Zaria Ciężkoświatowiec, Kasja Królowa Piratów, Genji Smok, Oni Genji
  • Zadanie zadusznikowe: Rozegraj dwa mecze przed zakończeniem wydarzenia w listopadzie, żeby otrzymać Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec, osiem meczów, żeby odblokować Wojenny sztandar z Zaduszników i 15 meczów, żeby zgarnąć Portret: Bezgłowy Jeździec.

 

 

WORLD OF WARCRAFT – ZADUSZNIKI
18 października – 1 listopada

Przybywa Bezgłowy Jeździec! Zaduszniki wracają do Azeroth, a wraz z nimi czekają was upiorne upominki (Tricky Treats), kostiumy i psoty, natomiast kilku szczęśliwców będzie miało szansę zdobyć wierzchowca Bezgłowego Jeźdźca (Headless Horseman).

Bezgłowy Jeździec zamieszka w tym roku w Szkarłatnym Klasztorze (Scarlet Monastery), a gracze mogą odwiedzać go, by wymieniać upiorne upominki na nowe kostiumy, nowego zwierzaka i nowe spiczaste kapelusze – najmodniejsze dodatki w tym sezonie dla każdej drużyny podążającej z duchem czasu.

HEARTHSTONE – ZADUSZNIKI
Jeszcze w tym miesiącu

Karczmarz zorganizuje wydarzenie z okazji Zaduszników ze specjalnymi emotkami, tematycznie zdobionymi planszami, okolicznościową Areną i świątecznymi bohaterami.

 

DIABLO III – AKTUALIZACJA 2.6.1
Wkrótce w grze – już dostępne na PST

Ulice Sanktuarium już są dość przerażające, ale wraz z najbliższą aktualizacją będzie jeszcze straszniej. W aktualizacji 2.6.1 Blizzard przyjrzy się dokładnie  klasom i dostosowuje niektóre zestawy, przedmioty i umiejętności.

Aktualizacja zostanie udostępniona wkrótce i jest to dobry moment na ponowne zanurzenie się w grze – zwłaszcza jeśli masz słabość do takich umiejętności jak Tornado, Zamarznięta Kula i Eksplodująca Dłoń.