Atrakcje od HyperX dla fanów esportu na IEM 2018

Atrakcje od HyperX dla fanów esportu na IEM 2018
Spis treści:

Intel Extreme Masters 2018 to najważniejsza impreza e-sportowa w Polsce zarówno dla fanów gier elektronicznych, jak i producentów sprzętu. Nie mogło na niej zabraknąć także HyperX, który jest wyłącznym partnerem wydarzenia w zakresie dostarczania peryferiów.
Ponadto, na wyjątkowo przygotowanym stoisku będzie można wypróbować najnowsze urządzania producenta, w tym między innymi klawiatury Alloy Elite RGB. Dodatkowo na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji – specjalne konkursy i aktywności oraz spotkania ze znanymi streamerami i graczami.

Tegoroczne stoisko HyperX to prawdziwa gratka dla graczy i entuzjastów sportu elektronicznego. Producent postarał się, aby goście mogli osobiście przetestować najnowszy sprzęt i sprawdzić go w rozgrywce. Prawdziwą gratką dla fanów będzie możliwość przetestowania najnowszego produktu ze stajni HyperX, którym jest klawiatura mechaniczna Alloy Elite RGB wyposażona w najwyższej jakości przełączniki typu Cherry MX, wraz z dedykowanym oprogramowaniem NGenuity, które pozwala spersonalizować ustawienia urządzenia. Nie zabraknie także innej
pozycji z tegorocznych premier, czyli słuchawek Cloud Flight, które oferują wysokiej jakości dźwięk w bezprzewodowym wydaniu. To jednak tylko pierwiastek prezentowanych produktów. Na stoisku znajdziemy 12 stacji do grania na nowych zestawach w wydaniu mini od Intela, czyli Intel Hades Canyon NUC. Ponadto, na gości czekały będą 4 stanowiska z możliwością grania w czołowe tytułu na padach, czy stacja odsłuchowa z pełną gamą słuchawek, w tym wielokrotnie nagradzane Cloud Alpha, zestawy z serii Cloud, Revolver S, a także wspominane już słuchawki Cloud Flight.

Oczywiście na wydarzeniu takim, jak IEM nie może zabraknąć szerokiej gamy atrakcji. Przez cały weekend nadawany będzie stream ze stoiska, który poprowadzą znane osoby ze sceny  gamingowej, zarówno lokalnej, jak i zagranicznej. Na gości czekała też będzie zabawa z nagrodami. „The Machine” to szansa zdobycia gamingowych upominków lub, jeśli śmiałkowie podejmą ryzyko, wygrania peryferiów HyperX. Finalnie, wszystkie produkty producenta będą objęte wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami. Na przykład do klawiatury Alloy Elite RGB pierwsze 50 osób otrzyma podkładkę pod mysz w limitowanej edycji – PUBG FURY S w rozmiarze XL.
Przed nami najbardziej ekscytujące 3 dni w e-sporcie w tym roku. Szansa na wypróbowanie najlepszych akcesoriów do gier, charakteryzujących się jakością HyperX to wisienka na torcie pełnym emocji i wysokiego poziomu rozgrywek.